[Biblia Sacra]. h. n., [cca 1592(?)], k. n. Későbbi kopott félvászon k... https://www.darabanth.com/hu/252-Gyorsarveres/252.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Vallas~800028/Biblia-Sacra-h-n-cca-1592-k-n-Kesobbi-kopott-felvaszon-kotesben-cimlapja-hian~II1221767
1221767
13457
252
Books: Religion
Leírás: [Biblia Sacra]. h. n., [cca 1592(?)], k. n. Későbbi kopott félvászon kötésben, címlapja hiányzik, restaurált.
: ttg