Könyvek: Militária - katonaság Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1218351
13208
252
Books: Military
A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. 1216163
13209
252
Books: Military
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. Bp., 1992, Zrínyi. 272 p. Kiadói vászonkötésben. 1217461
13210
252
Books: Military
Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt... I-II. kötet (egybekötve) Bp., 1941., Singer és Wolfner. 208+266 p. Kiadói egészvászon-kötésben, az eredeti papíborító az előzéklapon felragasztva. Ex libris-szel. 1219736
13211
252
Books: Military
Marshall tábornagy: így győztünk... Bp., Franklin. Kiadói lenvászon kötés, belsejében ex librisszel, jó állapotban. 1221636
13212
252
Books: Military
nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették. 1219946
13213
252
Books: Military
Katonai értelmező szótár. Bp., 1972. Zrínyi. 354 p. Kiadói kartonált puhakötésben. 1217735
13214
252
Books: Military
Tóth Ágoston honvéd ezredes katona és térképész. Szerkesztette Bak antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötésben. 1216052
13215
252
Books: Military
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 575 l. Kiadói félvászonkötés. 1218031
13216
252
Books: Military
Kozma Endre, Héjja István, Stefancsik Ferenc: Katonaföldrajzi kézikönyv. Bp., 1993, Zrínyi. 838 p. Kiadói papírkötésben. 1221873
13217
252
Books: Military
Puskás József: A biológiai háború járványtana. Bp., 1963, Egészségügyi Minisztérium. 75 p. Kiadói papírkötésben. Ritka. 1221867
13218
252
Books: Military
Légo. segélyhelyre beosztott műtős-ápolónők tankönyve. Bp., 1954, Belügyminisztérium Légoltalom Országos Parancsnoksága. 208 p. Kiadói papírkötésben. Ritka. 1190917
13219
252
Books: Military
Rudinai Molnár István: A kisgazda teendője a háború alatt és azután. Bp., [1916], Szent István Társulat. Megviselt állapotú papírkötésben, gyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft