https://www.darabanth.com/hu/252-Gyorsarveres/252.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Epiteszet-muveszet~800016/Csemegi-Jozsef-A-budavari-fotemplom-kozepkori-epitestortenete-Bp-1955-Kepzomuvesz~II1191206
1191206
13275
252
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
LeÃrás:
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata (Magyar műemlékek). Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m