https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 47

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1940 Arany Doxa karóra, 14 K arany tokkal és hátlappal. Tisztítandó számlappal, plexin repedéssel. Működő szerkezettel. / Gold Doxa watch, works
1
19036.

cca 1940 Arany Doxa karóra, 14 K arany tokkal és hátlappal. Tisztítandó számlappal, plexin repedéssel. Működő szerkezettel. / Gold Doxa watch, works

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) szív alakú függő cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 4,3 g
1
19037.

Ezüst(Ag) szív alakú függő cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 4,3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) kereszt cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 2,5 g
1
19038.

Ezüst(Ag) kereszt cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 2,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
6 db ezüst(Ag) nyaklánc, kis medálokkal, jelzettek, br: 12,4 g
1
19039.

6 db ezüst(Ag) nyaklánc, kis medálokkal, jelzettek, br: 12,4 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
16
 
17 db ezüst(Ag) emlékkanál, jelzettek, br: 183 g
1
19040.

17 db ezüst(Ag) emlékkanál, jelzettek, br: 183 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
28
 
1900 Ezüst (Ag.) születésnapi ajándék pohár, monogrammal, német felirattal, jelzett, d: 7 cm, nettó 121 g
1
19041.

1900 Ezüst (Ag.) születésnapi ajándék pohár, monogrammal, német felirattal, jelzett, d: 7 cm, nettó 121 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, kis kő berakással, jelzett, 8,5×5,5×1,5 cm, br 73,2 g
1
19042.

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, kis kő berakással, jelzett, 8,5×5,5×1,5 cm, br 73,2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó 39,5 g
1
19043.

Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó 39,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) gyufatartó, jelzett, nettó 61,2 g
1
19044.

Ezüst (Ag.) gyufatartó, jelzett, nettó 61,2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.)kerek gyöngyös peremű tálka, 56gr., jelzett, 10cm/ Silver (Ag.) Round bowl with beaded rim, 56gr., marked, 10cm
1
19045.

Ezüst (Ag.)kerek gyöngyös peremű tálka, 56gr., jelzett, 10cm/ Silver (Ag.) Round bowl with beaded rim, 56gr., marked, 10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19046.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz