Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 23

13264.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

13265.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.
13270.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Poche: Porcelán védjegyek, Battenberg Verlag német nyelven
13271.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13272.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Lehel Ferenc: Haladó művészet. Újrendszerű stílusmorfológia vázlata. 180 képpel. Bp., 1929, A tér és forma kiadása. Félvászon kötésben.
13273.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Claus József: Az őszibarack és termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13274.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft