https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 144

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben
1
13478.

Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
1
13479.

Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.  A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
1
13480.

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
1
13481.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
1
13482.

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
1
13483.

Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
1
13484.

Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kunfalvi Rezső: A fényképezés iskolája. Budapest, 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1
13485.

Kunfalvi Rezső: A fényképezés iskolája. Budapest, 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Díszített vászonkötésben, kissé koszos, egyébként jó állapotban.
1
13486.

Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Díszített vászonkötésben, kissé koszos, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.
1
13487.

Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
13488.

Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Laurie A.: Diák- élet Angolországban. Francziából átdolgozta Hegedűs Pál. Budapest, 1912, Franklin. Illusztrált, kiadói karton kötésben, gerinc elvált,ragasztott.
1
13489.

Laurie A.: Diák- élet Angolországban. Francziából átdolgozta Hegedűs Pál. Budapest, 1912, Franklin. Illusztrált, kiadói karton kötésben, gerinc elvált,ragasztott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz