Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 144
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1041284
13478
251
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben 1041861
13479
251
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban. 1040983
13480
251
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel. 1041554
13481
251
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés 1198474
13482
251
50000
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár 1198471
13483
251
22000
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban! 1057830
13484
251
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben. 1057823
13485
251
Kunfalvi Rezső: A fényképezés iskolája. Budapest, 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papír kötésben. 1131079
13486
251
3400
Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Díszített vászonkötésben, kissé koszos, egyébként jó állapotban. 972181
13487
251
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben. 1009716
13488
251
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben. 1042001
13489
251
Laurie A.: Diák- élet Angolországban. Francziából átdolgozta Hegedűs Pál. Budapest, 1912, Franklin. Illusztrált, kiadói karton kötésben, gerinc elvált,ragasztott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft