Biedermeier zöld kalcedon talpas pohár, gravírozott H. monogrammal, kopott festett aranyozással, m: 12 cm. /
Biedermeier green kalcedon goblet,. with it etchworked H. monogram, with it worn painted gold ornament, m: 12 cm.