Tétel

Katalógusszám:

11000.
Lezárult 25. Nagyaukció
Metszetek

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

cca 1568 Martino Rota (1520 k. - 1583): Habsburg Mária (1528-1603) magyar királyné portréja, rézmetszet, papír, jelzett, az "Imagines quorundam principum et illustrium virorum" c. munkából (Velence, 1568), paszpartuban, nagyon apró sérüléssel, 18,5×13,5 cm / cca 1568 Martino Rota (cca 1520-1583): Portrait of Maria of Austria (1528-1603) Queen Consort of Hungary, copper etching, on paper, from the "Imagines quorundam principum et illustrium virorum" (Venice, 1568), in passepartout, with a very small damage, 18,5×13,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb