https://www.darabanth.com/hu/25-Nagyaukcio/25.1/Mutargy-papirregiseg/Konyvek-Vallas~9808/dr-Bekefi-Remig-A-Pasztoi-apatsag-tortenete-I-III-I-1190-1702-II-1702-1814-III-A-Pas~II1377369
1377369
12455
25
Books: Religion
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
LeÃrás:
dr. Békefi Remig: A Pásztói apátság története I-III. I. 1190-1702. II. 1702-1814. III. A Pásztói apátság oklevéltára 1342-1812. A zirci, pilisi, pásztói, szent-gotthárdi cziszterci apátságok története III-IV-V. Budapest, 1898, 1902, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, IX+778+2 p.+5 t.+4 melléklet +VIII+620+2 p.+6+512+1 p. Egységes kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. A borÃtók kötéstábláinak sarkai, élei kopottak.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m