Karl Baedeker: Süd-Deutschland. Oberrhein, Baden, Württemberg, Bayern und die Angrenzenden Teile von Österreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1909, Verlag von Karl Baedeker, XXVI+470 p. 30. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven./ Cloth binding, in german language.