Karl Baedeker: Konstantinopel und das Westliche Kleinasien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker, XXIV+275 p. 18. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A könyv megviselt. Az elülső védő-és előzéklapja, valamint a hátsó előzéklapja firkált. A könyvből egy ív kijár. (I-XXIV.). A kötése sérült. Volt könyvtári példány. / Cloth binding, in german language, in bad quality. The front smear-sheet, and the flyleaves scribbled. The pages are coming out from the book from I to XXIV pages. The binding is damaged. This piece was a library book before.