Könyvek: Militária

Tételek száma: 15

Dániel Anna: István király útja. Történelmi regény a serdült ifjúság számára. Budapest, 1938, Dante Könyvkiadó, 113 p. A szövegközti képeket Kolozsváry Sándor rajzolta. Kiadói félvászon kötés. A borítója kopott, foltos. A kötése meglazult. A címoldalon ajándékozási sorokkal. Valamint a szerző általi dedikációval.
12332.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kovac Koós József: Harctéri karácsonyi emlékeim. Kiskunfélegyháza, 1935. 32p.
12333.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. 2. kiad. Bp., 1943, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. /  In a richly ornated cloth binding, in good condition.
12334.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft