von Horthy, Nicolaus: Ein Leben für Ungarn. Bonn, 1953, Athenäum-Verlag. Illusztrációkkal, térképmellékletekkel. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In linen binding with a bit worn out spine, otherwise in good condition.