John Fretwell: The Christian in Hungarian Romance. Boston, 1901, James... https://www.darabanth.com/hu/25-Nagyaukcio/25.1/Mutargy-papirregiseg/Konyvek-Idegen-nyelvu~9800/John-Fretwell-The-Christian-in-Hungarian-Romance-Boston-1901-James-H-West-co-124-p-Kiadoi-ar~II1336515
1336515
12493
25
Books: Foreign languages
Leírás: John Fretwell: The Christian in Hungarian Romance. Boston, 1901, James H. West co. 124 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: vörös_iván