Defoe Dániel: Robinson Crusoe Élete és Viszontagságai. Átdolgozta: Gaál Mózes.Budapest, 1897, Franklin-Társulat, 276 p. Nyolcadik kiadás. Paget Walter százhúsz rajzával. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált félvászon kötés. A borítója kopott, foltos. A címoldalon névbélyegzővel. Pár lap foltos.