Tétel

Katalógusszám:

11569.
Lezárult 25. Nagyaukció
Aláírás

Kikiáltási ár:

40 000 Ft
108,40 EUR, 125,00 USD

Leírás:

Egy igényes zeneszerető polgár gyűjtése. Autogram füzet a XX, sz század elejéről főleg zeneszerzők, énekesek aláírásaival. Magyar és külföldi autogramok. Yvonne de Treville, Riccardo Stracciari, Leo Slezak, Alexander Heinemann, Heinrich Knote, Josef Kainz, Beretvás Hugó, Környey Béla, Ferruccio Busoni, Hugo Thimig, Leopold Demuth, Minnie Tracey, Emil Lauer, Geyer Stefi, Oscar Nedbal, J. J. Paderewski. Selma Kurz, Lucielle T Marcel, Ferdinand Löwe, Bertrand Stavenlagen, Cicely Corbett, Frieda Hempel, Wilhelm Backlans és még sokan mások, Igányes egészbőr noteszben, aranyozással. / Collection of a music-lover, 30 known, mostly international musicans, composers' autograph in leather booklet.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : szántó_emese