Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 19

13909.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Homa Gyula, Sós József: A magyar katonaeszmény Zrínyi Miklós gróf gondolatvilágában. Bp., 1938, A Vitézi Rend Zrínyi Csoportja (Zrínyi Könyvtár 1.). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13910.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Simonyi Ernő, Nemess Ernő: Az orosz viharban. Zalaegerszeg, 1944, Zrínyi Nyomda. Nemess Ernő üdvözlő soraival és dedikációjával. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13911.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31

Fehéri Armand: A magyar lövészárok. Bp., [1916], Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13912.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rüstow: Az 1848-1849-diki magyar hadjárat története. Fordította: Vértesi Roland. I. kötet. Pest, 1866, Emich Gusztáv. Egészvászon kötés, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.
13913.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Honvédelmi ismeretek. (Leánytanulók számára). I-II.  Budapest, 1943,  A M. Kir. Vallás- és Közoktatási Miniszter. Kiadói papír kötésben.
13914.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13915.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Baran-Böszörményei-Körmendy: Szállítórepülők a háborúban. Bp., 1967. Zrínyi.
13916.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13917.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rudinai Molnár István: A kisgazda teendője a háború alatt és azután. Bp., [1916], Szent István Társulat. Megviselt állapotú papírkötésben, gyébként jó állapotban.
13918.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13919.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13920.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft