Festmények és grafikák

Tételek száma: 322

10196.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Somlai Vilma (1938-2007): Koratavasz a Balatonon, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×32 cm
10198.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Somodi László: Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10199.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Sostarics Lajos (1896-1968): Schmidt kastély,akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16x20cm
10200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sostarics Lajos (1896-1968):Liget Lenin szoborral,  cca 1950, akvarell, papír, jelzés nélkül, 30x23cm
10201.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Sostarics Lajos (1896-1968): Móra munka közben, tus, papír, jelzett, 37x236cm
10202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sólyom jelzéssel: Szabadságszobor. Olaj, farost, 69×50 cm
10203.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Spányi jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, keretben, 19×27 cm
10204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10205.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Stettner Béla (1928-1984): Kilátás a várból. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, rézkarc egy kis részét levágták, 7×12 cm
10206.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Stettner Béla (1928-1984): Margit híd. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×13 cm
10207.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft