Festmények és grafikák

Tételek száma: 322

Orsos Teréz (1956-): Magányosan. Olaj, farost, jelzett, 48×28 cm
10171.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

ifj. Papp Vilmos (?-?): Ablaküveg terv, 1:10, vegyes technika, papír, 50×33 cm
10172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×11 cm
10173.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10174.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pásztori G. jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír,kissé viseltes szélekkel, 37x27cm
10176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Perényi jelzéssel: Utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×26,5 cm
10177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Petrovszky Pál (1923-2013): Női akt. Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 65×44 cm
10178.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Poll jelzéssel: Enteriőr. Vegyes technika, papír, fa keretben, foltos, 30×42 cm
10179.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Poll jelzéssel: Ház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×42 cm
10180.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10181.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Pusztai Pál (1919-1970): Álarcosbál. Papír, vegyes technika, jelzett, 18x22 cm
10182.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft