Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm https://www.darabanth.com/hu/249-Gyorsarveres/249.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Gardai-jelzessel-Etetes-az-udvaron-Olaj-vaszon-keretben-65C39782-cm~II1174473
1174473
10087
249
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,88 EUR , 87,50 USD
Leírás: Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm
: vörös_iván