Böhm Lipót (1916-1995): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátold... https://www.darabanth.com/hu/249-Gyorsarveres/249.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Bohm-Lipot-1916-1995-Viragcsendelet-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-uvegezett-keretbe~II1175763
1175763
10031
249
32000
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,72 EUR , 100,00 USD
Leírás: Böhm Lipót (1916-1995): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 60×80 cm
: vörös_iván