Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1943, Szociális Missziótársulat Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, belül a gerincnél kissé levált, színezett lapszélek, illusztrált, kissé kopottas állapotban.