Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 10

A világháború története. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., [1928], Franklin Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, a borító több helyütt foltos.
13154.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Görgey Vince, vitéz: Hajrá páncélosok! Egy magyar páncélos naplója. A szovjet elleni hadjárat 120 napja. II. kiadás. [Budapest, 1942.] Stádium. 376 p. + 8 t. Kiadói félvászon kötésben. Benne egy harcoló magyar katona személyes feljegyzésével és az általa rajzolt harctéri térképpel
13155.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11

A Nagy Háború írásban és képben sorozat 25-56. füzete, 2 db hiányzik, összesen 29 db lapszám, Bp., Athenaeum, papírkötésben, viseltes állapotban
13156.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Lándor Tivadar (szerk.): A nagy háború írásban és képben összesen 6 kötet. Első rész: Északon és délen. 1-4. kötet, Második rész: A nyugati harctér. 2. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Budapest, (1915-1926), Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság kiadása, színnyomatú, mélynyomású és egyszínű műmellékletekkel, szövegképpel és számos térképvázlattal, kiadói egészvászon kötésben. Egy kötet gerincén szakadás, néhány kisebb kopás, egyébként általában jó állapotban.
13157.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Lónyai Károly: Ich will Rechenschaft ablegen! Die unbewusste Selbstbiographie des Generals Benedek. Wien, (1937.) Günther. A szerző dedikálásával Vészi József (1858-1940) magyar író, újságírónak. valamint BIai Föglein István grafikus tulajdonosi névbeírásával. Egészvéászon kötésben / With autograph dedication of the author
13158.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magyar Honvédelmi Sportszövetség: Tartalékos tisztek kézikönyve. Ábrákkal, képekkel
13159.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13160.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

13161.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

13162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Schafer, Johann Georg: Denkwürdigkeiten aus dem Leben des Freiherrn Samuel von Brukenthal Gubernators von Siebenbürgen. Hermannstadt [Nagyszeben], 1848, Georg von Closius. A lapok felső negyede foltos, kicsit kopott vászonkötésben.
13163.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft