Porcelán

Tételek száma: 80

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11118.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11119.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Zsolnay kulacsok, matricás, jelzett, az egyik apró lepattanásokkal, cca 8cm
11120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay gida pár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x6 cm
11121.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsolnay porcelán nyuszika, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 6,5x6,5 cm
11122.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsolnay porcelán őz, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x11 cm
11123.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm
11124.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

11125.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11126.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Zsolnay Pompadour teás csésze és alj (6db), matricás, jelzett, hibátlan
11127.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Zsolnay Hungária sorozat fali tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm, m:8,5 cm
11128.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10

Zsolnay virág mintás süteményes készlet (7db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19 cm, d:29 cm
11129.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft