Porcelán Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
936463
11118
247
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1162943
11119
247
9500
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure 1057424
11120
247
Zsolnay kulacsok, matricás, jelzett, az egyik apró lepattanásokkal, cca 8cm 1178010
11121
247
Zsolnay gida pár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x6 cm 1177980
11122
247
Zsolnay porcelán nyuszika, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 6,5x6,5 cm 1177969
11123
247
Zsolnay porcelán őz, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x11 cm 1153709
11124
247
Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm 1174962
11125
247
9500
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure 1097859
11126
247
6500
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 1179827
11127
247
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj (6db), matricás, jelzett, hibátlan 1179640
11128
247
Zsolnay Hungária sorozat fali tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm, m:8,5 cm 1179678
11129
247
Zsolnay virág mintás süteményes készlet (7db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19 cm, d:29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft