Porcelán

Tételek száma: 80

Herendi rózsás gyertyatartó, restaurált, jelzett, h:12 cm, m:8 cm
11106.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Herendi apró virágos porcelán tányér,kézzel festett, jelzett, kopottas, d:27cm
11107.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Herendi pingvinek, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15,5×6,5×11,5 cm
11108.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

2 db Herendi japán gyerekfigura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12,5 cm
11109.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 19 cm
11110.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Herendi virágmintás porcelán dobozka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x8x4,5 cm
11111.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Herendi kis kakas levélen, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x8 cm
11112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13x8 cm
11113.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Herendi madárkás tálka és vörösbegy, kézzel festett, a tálka hibátlan, a vörösbegy ragasztott, jelzett, d: 8 cm, m: 10 cm
11114.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 14 cm, m: 14 cm
11115.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Herendi Eton mintás lábas kínáló tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, 26x20x8 cm
11116.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
11

Zsolnay tavasz mintás tányér készlet (süteményes, lapos, mély), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,3 cm, d:25 cm, d:23 cm
11117.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft