Sebők Zsigmond: Mackó úr újabb utazásai. Bp., 1944, Új Idők. Sérült ge... https://www.darabanth.com/hu/247-Gyorsarveres/247.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000040/Sebok-Zsigmond-Macko-ur-ujabb-utazasai-Bp-1944-Uj-Idok-Serult-gerincu-erosen-kopot~II1174275
1174275
13539
247
Leírás: Sebők Zsigmond: Mackó úr újabb utazásai. Bp., 1944, Új Idők. Sérült gerincű, erősen kopott kartonált papírkötésben.
: vörös_iván