Marlitte, E.: A Schilling-ház I-II. kötet. Kiadói aranyozott, Gotterma... https://www.darabanth.com/hu/247-Gyorsarveres/247.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000040/Marlitte-E-A-Schilling-haz-I-II-kotet-Kiadoi-aranyozott-Gottermayer-fele-festett-egeszva~II1158962
1158962
13533
247
Leírás: Marlitte, E.: A Schilling-ház I-II. kötet. Kiadói aranyozott, Gottermayer-féle festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
: vörös_iván