Dárday Sándor (szerk.): Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekről rendszeresen. Első rész. Közjog, Szervezet, Statisztika. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.