Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Díszes, dombornyomott, aranyozott, festett félvászon kötésben, bal alsó sarka sérült, egyébként jó állapotban.