Nyomtatványok Tételek száma: 272
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1148420
13119
243
Printed Materials
1928 A Magyar Úriasszonyok Lapja V. évfolyamának 1-18. száma könyvbe kötve, képekkel, ábrákkal, érdekességekkel 1148429
13120
243
Printed Materials
1928 A Magyar Úriasszonyok Lapja V. évfolyamának 19-36. száma könyvbe kötve, képekkel, ábrákkal, érdekességekkel 1141228
13121
243
Printed Materials
1929 Kiss Béla, Kiss Jenő: Régi Gobelinek és szőnyegek javítása. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Prospektus számos fekete-fehér képpel gobelinek és régi faliszőnyegek restaurálásáról, magyar, olasz, angol, német, francia és spanyol nyelvű kísérőszövegekkel és képaláírásokkal. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 924928
13122
243
Printed Materials
1927 R.M.S. Tahiti reggeli menükártya / Menu card 1140483
13123
243
Printed Materials
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., 1929. Franklin-Társulat, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 1057962
13124
243
Printed Materials
cca 1960 Az Eszperantó nyelv propaganda nyomtatványa, 29x21cm 1143486
13125
243
Printed Materials
1930 az Országos Temetkezési Egyesület tagsági könyve az egyesület alapszabályaival, kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban 1109317
13126
243
Printed Materials
1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül. 1140291
13127
243
Printed Materials
cca 1930 A Globus paradicsomkonzerv színes francia nyelvű plakátja, 29x41 cm 1139844
13128
243
Printed Materials
1930 Meghívó a Magyar Athletikai Club által rendezett Athleta-bálra. A háziasszonyok, rendezők és védnökök névsorával. 1139802
13129
243
Printed Materials
cca 1930 HSCS kultivátor Magyar Gépgyári Művek RT. képes reklám kiadvány. Gebhardt grafikával 1139805
13130
243
Printed Materials
cca 1930 HSCS traktor ekék Magyar Gépgyári Művek RT. képes reklám kiadvány. Gebhardt grafikával 12p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft