Nyomtatványok

Tételek száma: 272

1928 A Magyar Úriasszonyok Lapja V. évfolyamának 1-18. száma könyvbe kötve, képekkel, ábrákkal, érdekességekkel
13119.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1928 A Magyar Úriasszonyok Lapja V. évfolyamának 19-36. száma könyvbe kötve, képekkel, ábrákkal, érdekességekkel
13120.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1929 Kiss Béla, Kiss Jenő: Régi Gobelinek és szőnyegek javítása. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Prospektus számos fekete-fehér képpel gobelinek és régi faliszőnyegek restaurálásáról, magyar, olasz, angol, német, francia és spanyol nyelvű kísérőszövegekkel és képaláírásokkal. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 R.M.S. Tahiti reggeli menükártya / Menu card
13122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., 1929. Franklin-Társulat, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13123.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1960 Az Eszperantó nyelv propaganda nyomtatványa, 29x21cm
13124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 az Országos Temetkezési Egyesület tagsági könyve az egyesület alapszabályaival, kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban
13125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peiteler Gyula. XLII. évfolyam. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 11 szám félvászon kötésben egybekötve. Térkép nélkül.
13126.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930 A Globus paradicsomkonzerv színes francia nyelvű plakátja, 29x41 cm
13127.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1930 Meghívó a Magyar Athletikai Club által rendezett Athleta-bálra. A háziasszonyok, rendezők és védnökök névsorával.
13128.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930 HSCS kultivátor Magyar Gépgyári Művek RT. képes reklám kiadvány. Gebhardt grafikával
13129.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930 HSCS traktor ekék Magyar Gépgyári Művek RT. képes reklám kiadvány. Gebhardt grafikával 12p.
13130.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft