1931 És mégis élünk! Magyarország 1920-1930. A Budapesti Hirlap húsvéti ajándék-albuma. Bp., 1931, Budapesti Hirlap. Fekete-fehér fotóillusztrációkkal, kiadói papírkötésben.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1933 A Pesti Hírlap 1933 évi naptára. 9. kötet. Bp., Légrády Testvérek. Illusztrált kiadói papír kötésben. Sok képpel, érdekes információkkal teli kiadvány.
1933 A Pesti Hírlap 1934 évi naptára. 10. kötet. Bp., Légrády Testvérek. Illusztrált kiadói papír kötésben. Sok képpel, érdekes információkkal teli kiadvány.