1911-1916 Magyar Tudományos Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXI-re. Bp., 1911, MTA. Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1911. Bp., 1911, MTA. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Magyar Tudományos Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXVI-ra. Bp., 1916, MTA. Hozzákötve: Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1916. Bp., 1915, MTA. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.