Bulla Béla, Mendöl Tibor: A Kárpát-medence földrajza. Bp., 1947, Egyet... https://www.darabanth.com/hu/243-Gyorsarveres/243.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Utazas-varosok~400010/Bulla-Bela-Mendol-Tibor-A-Karpat-medence-foldrajza-Bp-1947-Egyetemi-Nyomda-Kopott-kicsi~II1147576
1147576
13314
243
Books: Travelling, cities
Leírás: Bulla Béla, Mendöl Tibor: A Kárpát-medence földrajza. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Kopott, kicsit sérült félvászon kötésben.
: vörös_iván