Havasi Adolf (szerk.): Petőfi Sándor összes költeményei. Életrajzi bevezetéssel ellátta Jókai Mór. I-II.Bp., 1892, Athenaeum. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója hátoldalon foltos.