Royal Coppenhagen seregély, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:13 ... https://www.darabanth.com/hu/242-Gyorsarveres/242.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200013/Royal-Coppenhagen-seregely-kezzel-festett-jelzett-restauralt-m13-cm-Royal-Coppenhagen-bird~II1134788
1134788
11128
242
Leírás: Royal Coppenhagen seregély, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:13 cm / Royal Coppenhagen bird, restaurated, hand painted
: vörös_iván