https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 13

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Orbán Dezső: Fiumei kaland - P. Laczkovich Zsófi rajzaival. Bp., cca 1930 Magyar könyvbarátok. egészvászon kötésben,
1
12641.

Orbán Dezső: Fiumei kaland - P. Laczkovich Zsófi rajzaival. Bp., cca 1930 Magyar könyvbarátok. egészvászon kötésben,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Leventenaptár 1943. Bp., 1943, Levente és Cserkészbolt Szövetkezet - Ifjúsági Bolt. Különféle érdekes, többek között hadi vonatkozású írásokkal. Papírkötésben, jó állapotban.
1
12642.

Leventenaptár 1943. Bp., 1943, Levente és Cserkészbolt Szövetkezet - Ifjúsági Bolt. Különféle érdekes, többek között hadi vonatkozású írásokkal. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szentneményi Béla: Budavár hadiépítészete. Bp., 1950, Honvéd Levéltár és Múzeum. Papírkötésben, enyhén vetemedett állapotban.
1
12643.

Szentneményi Béla: Budavár hadiépítészete. Bp., 1950, Honvéd Levéltár és Múzeum. Papírkötésben, enyhén vetemedett állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban
1
12644.

Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tövisházy-Ferjentsik Ottó: Támpontok a puskásszázad harcászati kiképzéséhez. Bp., 1932. Szerzői. 245. old. Hozzá öt (térkép) melléklettel. Szétvált egészvászon kötésben
1
12645.

Tövisházy-Ferjentsik Ottó: Támpontok a puskásszázad harcászati kiképzéséhez. Bp., 1932. Szerzői. 245. old. Hozzá öt (térkép) melléklettel. Szétvált egészvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Temesváry Ferenc: A váci Vak Bottyán Múzeum fegyvergyűjteménye. Vác, 1984. Sok képpel.
1
12646.

Temesváry Ferenc: A váci Vak Bottyán Múzeum fegyvergyűjteménye. Vác, 1984. Sok képpel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.
1
12647.

Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
12648.

Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
12649.

Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
vitéz nagy-megyeri Nagy Károly: A magyarság fegyverben. Jellemtanulmány a nemzetnevelés szolgálatában. Bp., 1939. Vitézi Rend Zrinyi Csoport. 257 l., 6 t. (térképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképvázlattal illusztrálva. Egészvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával. Könyvtári duplum. Az első két oldal kivágásokkal.
1
12650.

vitéz nagy-megyeri Nagy Károly: A magyarság fegyverben. Jellemtanulmány a nemzetnevelés szolgálatában. Bp., 1939. Vitézi Rend Zrinyi Csoport. 257 l., 6 t. (térképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképvázlattal illusztrálva. Egészvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával. Könyvtári duplum. Az első két oldal kivágásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcból. Ifjúsági kiadás. Budapest, 1904. Singer és Wolfner. 159p. Kopott egészvászon kötésben, néhány tollas firkával
1
12651.

Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcból. Ifjúsági kiadás. Budapest, 1904. Singer és Wolfner. 159p. Kopott egészvászon kötésben, néhány tollas firkával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Magyar Honvédelmi Sportszövetség: Tartalékos tisztek kézikönyve. Ábrákkal, képekkel
1
12652.

Magyar Honvédelmi Sportszövetség: Tartalékos tisztek kézikönyve. Ábrákkal, képekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz