https://www.darabanth.com/hu/242-Gyorsarveres/242.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Epiteszet-muveszet~200029/Solymar-Istvan-Mai-magyar-rajzmuveszet-Budapest-1972-Kepzomuveszeti-Alap-Kiadovallalat~II1132789
1132789
12711
242
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedÅ‘borÃtóval, tékával. Téka kopottas, egyébként jó állapotú
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m