Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii Tridentini restitutum. Ratisbonae [Regensburg], 1942, sumptibus et typis Friderici Pustet. Szövegközti fametszetes képekkel, bőr, illetve textil könyvjelzőkkel. Kopott, aranyozott vászonkötésben, a kötéstáblák szélein szakadásokkal, egyébként jó állapotban.