Gebete für die beiden Neujahrstage(Ros há-Sáná, vagyis az Újév első és második napján használatos máchzor-ünnepi imakönyv). Félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kissé szakadt, kopottas állapotban.