1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül, sérült eredeti tokban T:2 apró zománchiba
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon, in damaged original case C:XF tiny enamel error
NMK 282.