Tétel

Kikiáltási ár:

30 000 Ft

Leírás:

Geschichte des k.k.Husaren-Regimentes Nr. 10, Friedrich Wilhelm III, König von Preussen. Zum 150 jährigen Regiments-Jubiläum im Auftrage des Officiers-Corps. Verfasst von Gustav Ritter Amon von Treuenfest. Wien,1892, Verlag des Regiments. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón kis hibával. / Decorated cloth binding, ornamental gilt spines and gilt lettering on the front cover with a minor scuffmark.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : sass_melinda