Glück Frigyes, Stadler Károly (szerk.): Az ínyesmesterség könyve. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/24-Nagyaukcio/24.1/Mutargy-papirregiseg/Konyvek-Konyha-es-kert~9416/Gluck-Frigyes-Stadler-Karoly-szerk-Az-inyesmesterseg-konyve-Bp-1889-Franklin-Kiadoi-~II1280380
1280380
12039
Books: Kitchen and garden
Leírás: Glück Frigyes, Stadler Károly (szerk.): Az ínyesmesterség könyve. Bp., 1889. Franklin. Kiadói, aranyozott, festett egészvászon kötésben. 366p. (Gottermayer kötés). Szennylap hiányzik.
: vörös_iván