Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Díszítették magyar festők.
Bp., (1898). Pallas 150p. + 22 t. (részben színes, hártyapapírral) Az első lapon Jókai Mór sajátkezű unokahúgának gyermekének, Hegedűs Rózsikának, a kereskedelmi miniszter gyermekének szóló dedikációval! A borítófedélen látható fémplakett Fadrusz Jánosné munkája,
Aranyozott egészvászon kötésben, itt-ott kis foszlással, de ép, jó állapotban.