Gorka Géza (1894-1971): Lóhere alakú virágos hamutartó, mázas kerámia, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett (Nógrádverőce), nagyon apró mázhibákkal, kis kopásnyomokkal, 9×8 cm