cca 1900 Herkulesfürdő. 12 lapos fotó-leporelló. R. Krizsány kiadása. Kiadói, aranyozott, festett vászonkötésben, jó állapotban / cca 1900 12 photo leporello of Baile Herculane. In golded linen binding. 12x17 cm