B. Kovacsev Friderika (1891-1975): Rajzoló lány. Olaj, vászon, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/24-Nagyaukcio/24.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~9551/B-Kovacsev-Friderika-1891-1975-Rajzolo-lany-Olaj-vaszon-jelzett-serult-keretben-60C39750~II1280189
1280189
10028
Leírás: B. Kovacsev Friderika (1891-1975): Rajzoló lány. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 60×50 cm
: tánczos_gábor