Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 18

Farkas jelzéssel: Magy. Amatőr Fényképezők Orsz. Sz. bronz plakett, dobozban, 8x5 cm
11031.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rögzíthető mini kutya figura, bronz, talapzat nélkül, m:4 cm
11032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berényi István?: Dzsvári. Bronz plakett, jelzett, d:9,4 cm
11033.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

11034.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

11035.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

11036.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

11037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rácz Edit (1936-): Fekvő akt. Bronz kisplasztika, jelzett, talapzat nélkül, 12×27 cm
11038.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

11039.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Nicolae Diaconu (1955-): Pottyantóban. Festett kerámia, fa, kollázs, jelzett, leírással, m:38 cm, 20×24 cm
11040.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

11041.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ugandai figurák (2db), faragott fa, jelzés nélkül, egyiken kis hiba, m:20 cm (2×)
11042.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft