Fotó Tételek száma: 439
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1106752
12265
239
Photo
cca 1950 Tiszavölgyi József vintage szociofotója a bajóti Bondor Lászlóról és feleségéről, 11x8 cm 1106743
12266
239
Photo
cca 1955 Tiszavölgyi József pecséttel jelzett sportfotója, 12x11 cm 1106734
12267
239
Photo
cca 1963 Tiszavölgyi József felvételei a hévízi gyógyfürdőről, 5 db fénykép, 9x14 cm 1106730
12268
239
Photo
cca 1960 Tiszavölgyi József felvétele a keszthelyi múzeumról, pecséttel jelzett, feliratozott, 9x14 cm 1106726
12269
239
Photo
cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei balatoni csónakázókról, 2 db fénykép, 9x14 cm 1105775
12270
239
Photo
cca 1950 Óriás kémények szerelése Csepelen, a Ganz termékei, 13x17 cm 1105843
12271
239
Photo
cca 1964 Budapest, Városliget, műjégpálya, Ihászné gyorskorcsolyázó, 15x21 cm 1106748
12272
239
Photo
cca 1945-1950 Tiszavölgyi József fotói a közlekedési dolgozókról, többsége nem jelzett, a szerző hagyatékából, 8 db fénykép, 6x9 cm és 13x18 cm közötti méretekben 1106741
12273
239
Photo
cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei dunai hajókról, a háttérben még áll a Kossuth híd, 2 db pecséttel jelzett fénykép, 9x14 cm és 13x18 cm 1106724
12274
239
Photo
cca 1955 Kínai táncosok előadása a Szépművészeti Múzeum előtt, Tiszavölgyi József felvételei, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13x18 cm 1106698
12275
239
2200
Photo
cca 1950 Az I. sz. Autójavító gyermeküdülője, Tiszavölgyi József képriportja, 8 db fotó, 13x18 cm 1106812
12276
239
Photo
cca 1970 Zsigri Oszkár: Romantika, a a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft