Fotó

Tételek száma: 439

cca 1950 Tiszavölgyi József vintage szociofotója a bajóti Bondor Lászlóról és feleségéről, 11x8 cm
12265.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1955 Tiszavölgyi József pecséttel jelzett sportfotója, 12x11 cm
12266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1963 Tiszavölgyi József felvételei a hévízi gyógyfürdőről, 5 db fénykép, 9x14 cm
12267.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1960 Tiszavölgyi József felvétele a keszthelyi múzeumról, pecséttel jelzett, feliratozott, 9x14 cm
12268.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei balatoni csónakázókról, 2 db fénykép, 9x14 cm
12269.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1950 Óriás kémények szerelése Csepelen, a Ganz termékei, 13x17 cm
12270.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1964 Budapest, Városliget, műjégpálya, Ihászné gyorskorcsolyázó, 15x21 cm
12271.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1945-1950 Tiszavölgyi József fotói a közlekedési dolgozókról, többsége nem jelzett, a szerző hagyatékából, 8 db fénykép, 6x9 cm és 13x18 cm közötti méretekben
12272.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei dunai hajókról, a háttérben még áll a Kossuth híd, 2 db pecséttel jelzett fénykép, 9x14 cm és 13x18 cm
12273.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1955 Kínai táncosok előadása a Szépművészeti Múzeum előtt, Tiszavölgyi József felvételei, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13x18 cm
12274.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1950 Az I. sz. Autójavító gyermeküdülője, Tiszavölgyi József képriportja, 8 db fotó, 13x18 cm
12275.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

cca 1970 Zsigri Oszkár: Romantika, a a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x15 cm
12276.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft