Fotó

Tételek száma: 439

cca 1980 Magyar Alfréd felvétele a SOTE épületéről, a Nagyvárad téri aluljáróból, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 24x14 cm
12253.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Magyar Fotó: Kapálásból, jelzett, hátoldalon feliratozva, 22x18cm
12254.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920 Máté Olga (1878-1961): Gyermekportré, hidegpecséttel jelzett vintage műtermi fotó, 17x12 cm, karton 29x20 cm
12255.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Méry Dezső: Ősz. Régi fotó. 23,5x18cm
12256.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1931 Orphanidesz János (1876-1939): Balatonföldvár,  fürdőruhás hölgy, 17x12 cm-es kép 24x18 cm-es fotópapíron
12257.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930 Osoha László: Ebédidő, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 17x23 cm
12258.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1936 Osoha László: Halászok, vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 22x16 cm
12259.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1937 Pobuda Alfréd (1876-1942): Emlék az 1937 január 3-án tartott „Bugaci a jégen” c. Budapesten tartott jégünnepélyről, fotólap feliratozva, pecséttel jelezve, 8,3x13,5 cm
12260.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1937 Balatoni vitorlás, jelzetlen fotó Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, a szerző által feliratozva, 18x24 cm
12261.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1956 Szőllősy Kálmán (1887-1976) műtermi fotója egy kisfiúról, jelzett, sarkain törésnyomokkal, 14x9 cm
12262.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1920 Hölgy gyermekeivel, Tauber Malvin fényképészeti műterméből, pecséttel jelzett fotó, 14x9 cm
12263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1958 Tiszavölgyi József: Solymászok az ügető pályán, felirastozott, pecséttel jelzett fotó, 14x9 cm
12264.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft