Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 46

Ezüst (Ag.) emlék kanál, zománcozott, jelzett (800), h:9,5 cm
19024.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, "Lőcsei fehér  asszony" felirattal, jelzett, buttó:4,6g / Gold-plated silver pendant, br, Ag. 4,6g marked
19025.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13

Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó 42 g
19026.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Antik ezüst (Ag.) nyelű kés és villa, "V. V." monogrammal, jelzett (1843? Pest?), br. 165 g
19027.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

19028.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Hólyagos peremű ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (ATK?) piszkos de jó állapotban van, d:21,5 cm, nettó: 274 g.
19029.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst (Ag.) tojástartó, jelzett, nettó 49 g
19030.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag.) kisváza, jelzett, m: 15 cm, nettó 66 g
19031.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dekoratív, növényi motívumokkal rendkívül gazdagon díszített ezüst (Ag.) tartó, jelzés nélkül, m: 17 cm, nettó 117 g
19032.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

19033.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
593,75

19034.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

19035.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft